Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/plimas/domains/plaukeliusalinimas.lt/public_html/new/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2695

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/plimas/domains/plaukeliusalinimas.lt/public_html/new/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2699

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/plimas/domains/plaukeliusalinimas.lt/public_html/new/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3581

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/plimas/domains/plaukeliusalinimas.lt/public_html/new/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Elektroepiliacija – vienintelis - saugus plaukelių šalinimas | Plaukelių Šalinimas

Elektroepiliacija

Tai visiškai saugus ir patikimas plaukelių šalinimas visam laikui.

Palyginti su kitais epiliacijos metodais, elektroepiliacijos privalumas yra tas, kad procedūros efektyvumas nepriklauso nuo odos tipo ar plauko pigmento – gali būti pašalinami tiek šviesūs, tiek tamsūs plaukeliai.

Elektroepiliacijos būdu plaukeliai šalinami po vieną į kiekvieno plauko šaknį įvedinėjant ploną zondą, kuriuo paleidžiamas elektros impulsas. Folikulas ir šaknis suardoma, galiausiai plaukelis ištraukiamas su pincetu.

Reguliariai kartojant elektroepiliacijos procedūras plaukeliai atauga silpnesni, plonesni, minkštesni ir šviesesni, jų skaičius mažėja, kol galiausiai visiškai išnyksta.

Norint pilnai panaikinti plaukelius, toje pačioje vietoje procedūras reikia kartoti bent keletą kartų. Kiekvieną kartą kartojama procedūra toje pačioje vietoje vis trumpėja dėl mažėjančio plaukelių kiekio. Elektroepiliacijos procedūras rekomenduotina kartoti kas 3 savaites. Prieš atliekant procedūrą ant veido ir kūno plaukelių ilgis turėtų būti bent 2 – 3 mm.

Elektroepiliacijos procedūrų kiekis visiems labai individualus. Procedūrų kiekis gali priklausyti nuo plauko storio, gylio, zonos, plauko ciklo, kliento fiziologijos, procedūros reguliarumo, kokiomis depiliacijos priemonėmis buvo plaukelis paveiktas, kliento tolerancijos elektroepiliacijos procedūrai.

Elektroepiliacijos būdu galima pašalinti net šviesesnius plaukelius veido srityje, ko šiuo metu dar negali pasigirti lazerinė depiliacija ar fotoepiliacija.

Šiuo metu be elektroepiliacijos procedūros nėra nei vieno depiliacijos metodo, kuris plaukelius pašalintų 100 % visam laikui. FDA ir Amerikos medicinos asociacija pripažįsta tik elektroepiliacijos metodą, kaip būdą 100% pašalinti plaukus visam laikui.

Elektroepiliacija yra visiškai nekenksminga žmogaus organizmui ir nepažeidžia odos audinių, kadangi zondas, kuris įvedamas į plauko folikulą per jį tekėdama aukšto dažnio srovė duoda elektros impulsą tik pačiam folikului, kuris yra suardomas.

Pasirinkite plaukelius šalinti pačiu efektyviausiu elektroepiliacijos metodu ir galėsite mėgautis savo nuostabiu kūnu be jokių kompleksų!

Elektroepiliacijos plaukelių šalinimo paslaugos atliekamos šiose kūno zonose:

antakiai, viršutinė lūpa, smakras, krūtinė, pažastys, rankos, nugara, pilvas, bikini, kojos.

Jūsų patogumui dirbame nuo pirmadienio iki sekmadienio pagal išankstinį užsirašymą. Susisiekite su mumis ir mes Jums paskirsime nemokamą konsultaciją, kurios metu detaliau aptarsime procedūros eigą ir detales.

Elektroepiliacijos procedūros neatliekamos:

 • nėščiosioms;
 • turintiems piktybinių odos darinių;
 • Sergantiems ūminėmis ir lėtinėmis odos ligomis;
 • Sergantiems infekcinėmis ligomis;
 • Sergantiems varikozės liga,
 • Sergantiems sunkia hipertoninia liga ar širdies ligomis;
 • Sergantiems hemofilija;
 • Sergantiems epilepsija;
 • Sergantiems onkologinėmis ligomis.
 • Sergantiems dekompensuota cukrinio diabeto stadija,
 • Turintiems stomatologinius štiftus;
 • Turintiems ortopedinius endoprotezus;
 • Turintiems širdies stimuliatorių;
 • Turinčioms gimdoje gimdos spiralę;
depiliacija_vasku

Depiliacija vašku

Depiliacija vašku yra viena iš efektyviausių ir populiariausių būdų šalinti nepageidaujamus plaukus. Pas mus naudojamos itin kokybiškos, pasaulio dermatologų patikrintos „Koken“ priemonės.

Depiliacijos priemonės ir procesas

Mūsų salone naudojamos dvi vaško rūšys: kasetinis ir elastinis. Kasetinė karšto vaško masė užtepama ant tos odos vietos, kurioje ketinama atlikti nepageidaujamų plaukų šalinimą. Į šią masę įspaudžiamas speciali audinio juostelė. Vaško masei sustingus, staigiu judesiu plaukai nuplėšiami kartu su juostele. Jautresnėms vietoms naudojamas elastinis vaškas, kuris nuplėšiamas be jokių juostelių vaškui sustingus. Vaškas plėšiamas prieš plauko augimo kryptį. Po depiliacijos vašku procedūros naudojamos profesionalios „Koken“ priemones, kurios ne tik pašalina vaško likučius, bet ir ramina bei maitina odą.

Depiliacijos vašku privalumai

Plaukai pašalinami kartu su šaknimis, todėl vėliau ataugę plaukeliai paprastai būna plonesni ir švelnesni nei ataugę po skutimo. Nuolatos vašku depiliuojamose vietose plaukeliai praretėja, todėl galėsite džiaugtis sumažėjusiu plaukuotumu. Šis švelnios ir lygios odos priežiūros metodas pašalina ne tik plauko šaknis, bet ir dalį negyvos odos ląstelių. Po depiliacijos vašku procedūros 2 – 6 savaites galėsite džiaugtis lygia oda be nepageidaujamų plaukelių.

Plaukelių paruošimas procedūrai

Jeigu plaukeliai yra ploni ir minkšti tuomet užtenka atsiauginti 5 – 7 mm ilgio, jeigu plaukas storas ir tvirtas tuomet reikia, kad būtų šiek tiek ilgesni nei 7 mm.

Bent porą dienų prieš procedūrą rekomenduotina atlikti pilingą (odos šveitimą), tokiu būdu pašiaušite pagulusį plaukelį, o jei oda sausa tai nutrinsite negyvą epidermį – taip užtikrindami geresnį procedūros rezultatą.

2 – 3 dienas prieš nesideginti saulėje ar soliariume

Rekomendacijos Jūsų odos priežiūrai po depiliacijos vašku:

Kad sumažintumėte įauginėjančių plaukelių riziką po 3 dienų atlikite odos pilingą (odos šveitimą). Procedūrą atlikinėkite kas 3 – 4 paras.

Po kūno šveitimo naudokite specialius lengvos tekstūros drėkinamuosius kremus, losjonus su alijošiumi, jis padės suminkštinti odą, pro kurią lengvai prasiskverbs naujai augantys plaukai.

Bent porą valandų nesimaudykite ir nešlapinkite depiliuotos srities, vengti dušo želės, šampūno ir pan.

48val. nesimaudykite karštoje vonioje, upėje, ežere, neikite į pirtį, sauną, baseiną.

1 dieną po procedūros patartina nesportuoti.

Bent porą dienų po procedūros patartina nesimaudyti ir nešlapinti depiliuotos srities.

Jei oda jautri, rekomenduotina keletą dienų nesimaudyti karštoje vonioje ir neiti į pirtį.

1-2 dienas patartina nesideginti saulėje ir soliariumuose, taip išvengsite pigmentinių dėmių susidarymo. Jei saulėta diena rekomenduojama naudoti SPF 50.

Dieną po pažastų depiliacijos nerekomenduojama naudoti dezodorantų ir antiperspirantų.

Vengti seksualinio kontakto (bikinio srities klientams).

Po depiliacijos 48val nedaryti masažo depiliuotoms sritims.

Jei depiliacija atliekama veido srityje tą pačią dieną vengti kosmetikos.

Dėvėti švarius, natūralaus pluošto, neaptemtus drabužius.

Depiliacija vašku netliekama

Esant odos susirgimams, sudirgimams, karščiuojant, vartojant antibiotikus. Turintiems išsiplėtusias venas, ryškų kapiliarų tinklą odos paviršiuje, jei depiliacijos vietoje yra karpų, apgamų, bėrimų.